ПРО НАС:

Ми невеличка майстерня Rush-Speakers. Проектуємо та виготовляємо Hi-Fi акустичні системи та різноманітні меблі для домашньої аудіо-відео техніки. Завдяки об’єднанню зусиль майстрів та справжніх меломанів, нам вдається досягати високого рівня звучання та дизайну наших виробів.

Основна наша мета – відтворення музики. Достовірне відтворення атмосфери, настрою, емоцій що є невід’ємними та важливими її складовими. В цьому ми вбачаємо головну задачу створюючи будь-яку модель акустичних систем. Кожна нова розробка – це завжди виклик, мета досягти якомога більш збалансованого та виразного звучання.

Ми використовуємо не лише інженерний підхід. Розрахунки, виміри, креслення та макети – це тільки початок будь-якого проекту. Важливий та відповідальний етап, але не достатній. Умовно кажучи, «найкращі деталі в ідеальному корпусі» самі собою не є запорукою гарного результату. Звісно, без необхідних технічних засобів створити акустику із якісним збалансованим звучанням просто не можливо, але не слід покладатись лише на них. Тому наш підхід базується на поєднанні необхідних технічних засобів та обов’язкового живого контролю звучання на різноманітній музиці. Адже вирішальну та найточнішу оцінку дає виключно живе прослуховування, наскільки виразно передається музика.

Наші вироби – це ручне виробництво із точно вивіреним налаштуванням звучання.  А їх створення – творчий та в той же час відповідальний процес. Починаючи від ескізів, макетування, вимірів, прослуховувань, численних коригувань та закінчуючи останніми уточненнями досягається мета – живе звучання.

Приєднуйтесь до нас. Обирайте якісний звук. Та не важливо, що ви любите більше: прослуховування альбому улюбленого виконавця чи перегляд кінофільму, якісне звучання здатне тільки підсилити ваші емоції !