Акустичні системи RS-II

RS-II_sl01


Конфігурація

RS-II – це 2.5-смугові акустичні системи оснащені трьома активними драйверами: одним високочастотним і двома низько- середньочастотними. Пара ідентичних мід-басових драйверів озвучують низькочастотний діапазон, в середньочастотному діапазоні працює лише верхній динамік. Таке рішення забезпечує велику площу випромінення на низьких частотах і широку діаграму направленості на середніх та високих частотах.
Фазоінвертор щілинного типу має велику площу перетину, розміщений вертикально вздовж тильної стінки корпусу з виходом в нижній його частині. Така конструкція порту сприяє високій ефективності випромінення низьких частот, забезпечує швидку атаку та глибину басового діапазону.


Корпус

Корпус акустичних систем RS-II виготовляється шляхом пошарового склеювання фрезерованих деталей з МДФ. Всередині корпус має складну структуру, стінки змінної товщини від 20 до 40мм. Всі внутрішні деталі: розпірки, ребра жорсткості та перегородки порту фазоінвертору інтегровані в конструктив корпусу, що забезпечує високу жорсткість та монолітність всієї конструкції.
Внутрішній об’єм рівномірно заповнюється синтетичним звукопоглинальним матеріалом.
Висока жорсткість, складна внутрішня структура та рівномірне заповнення внутрішнього об’єму забезпечують корпусам відсутність шкідливих резонансів.

Драйвери

В RS-II встановлені динамічні головки виробництва Seas, що мають відмінні характеристики та підбираються окремо для кожної пари акустичних систем.
Конічні дифузори низько-середньочастотних драйверів діаметром 6.5 дюймів виготовлені з паперової маси та армовані волокнами очерету.
Високочастотний 1-дюймовий драйвер має легку шовкову діафрагму.

Фільтри

RS-II має спеціально розроблені фільтри які забезпечують рівномірну амплітудно-частотну характеристику та нейтральне природне звучання. Конфігурація фільтрів: 1-го та 2-го порядків з частотами розподілу 250 Гц та 2.7 кГц. Передбачена схема корекції імпедансу. Для зменшення впливу вібрацій кросовери встановлені в окремому ізольованому відсіку.
В кросоверах застосовуються високоякісні елементи з високою точністю номіналів, котушки індуктивності виготовляються на замовлення.

Інсталяція

Акустичні системи мають опори зі штучного каменю та ніжки-шипи з регулюванням висоти, що дає можливість чіткого та надійного встановлення акустичних систем на підлозі.
Підключення до підсилювача здійснюється за допомогою пари зручних надійних акустичних клем. Лінійний імпеданс гарантує однаково рівну амплітудно-частотну характеристику при підключенні до різних типів підсилювачів, як транзисторних так і лампових.

Оздоблення

Корпуси акустичних систем можуть бути оздоблені шпоном (більше 50 різновидів), тоновані, покриті глянсовим або матовим лаком, а також пофарбовані емалями з палітри кольорів RAL.
Фактура та колір оздоблення можуть бути підібрані індивідуально або під дизайн вашого інтер’єру.

Технічні характеристики

Система 2.5-смугова, фазоінвертор
Тип Пасивна, підлогового встановлення
Драйвери ВЧ – ∅28мм, 2 х СЧ/НЧ – ∅165мм
Кросовери 250 Гц (1й порядок), 2.700 Гц (2й порядок)
Діапазон відтворюваних частот 45 Гц – 22.000 Гц, ±2 дБ
Чутливість 92 дБ/1Вт/1м
Імпеданс 4 Ω, лінійний опір
Рекомендована потужність підсилювача 20 Вт – 250 Вт
Розміри (В х Ш х Г) 1120 х 250 х 275 мм
Вага 35 кг

Фото галерея