ПРО НАС:

Наша майстерня спеціалізується на виготовленні Hi-Fi та Hi-End акустичних систем вже більше 10 років. За цей час, завдяки об’єднанню зусиль майстрів та справжніх меломанів, ми досягли високого рівня якості звучання та дизайну наших виробів.

Основна мета яку ми втілюємо в наших акустичних системах – відтворення емоцій музики. Атмосфера, настрій, інтонацій виконавців завжди присутні в музичних записах, тож аудіо-система повинна відтворювати не лише “звук”, але й цілісність та повноту емоцій музики. Кожна модель наших акустичних систем має збалансоване та водночас виразне емоційне звучання.

Створюючи акустичні системи, ми не обмежуємось лише інженерними рішеннями. Точні розрахунки, виміри, креслення та макети – це важливі та невід’ємні етапи будь якого проекту, але не достатні. Наш підхід базується на поєднанні інженерних рішень та контролю звучання наживо застосовуючи записи різноманітної музики. Адже вирішальну та найточнішу оцінку якості звучання аудіо системи та акустичних систем зокрема визначає лише живе прослуховування.

Наші вироби базуються на ручному виробництві із точно вивіреним налаштуванням звучання та контролем характеристик акустичних систем.  А їх створення – творчий, цікавий і в той же час відповідальний процес. Починаючи від ескізів, макетування, вимірів, прослуховувань, численних коригувань та закінчуючи останніми уточненнями налаштувань акустичних систем досягається мета – живе та захоплююче звучання музики.

Приєднуйтесь до нас та обирайте якісний звук.
Та не важливо, що ви любите більше: прослуховування альбому улюбленого виконавця чи перегляд кінофільму, якісне звучання здатне тільки підсилити ваші емоції !